21 - DÎNİN DİREĞİ MÜ'MİNİN Mİ'RÂCI NAMAZ 21 - DÎNİN DİREĞİ MÜ'MİNİN Mİ'RÂCI NAMAZ 21 - DÎNİN DİREĞİ MÜ'MİNİN Mİ'RÂCI NAMAZ 21 - DÎNİN DİREĞİ MÜ'MİNİN Mİ'RÂCI NAMAZ

21 - DÎNİN DİREĞİ MÜ'MİNİN Mİ'RÂCI NAMAZ

  • 60,00 TL
  • 35,00 TL


Allâh-u Te'âlâ'ya sonsuz hamd-ü sena, Habîbi Muhammed Mustafâ'sına sınırsız salât-ü selâm, âl-i ashabına ve kıyamet gününe kadar iyilikte kendilerine uyan etbâ'ına hayırla duadan sonra; ifade etmemiz gereken husus şudur:


Namaz gibi dinin direği konumunda olan bir sâlih amel hakkında birçok eser yazılmışsa da, biz de namazın şefaatine ermek ve siz okurlarımızdan kiminin namaza başlamasına, kiminin de bazı yanlışlarını düzelterek doğru kılmasına vesile olmak gayesiyle bu kitabı kaleme aldık.


Allâh-u Te'âlâ'dan niyazımız, haşr sabahına kadar birçok Müslümanın bu eserden istifade etmesi, evlerimizde, ocaklarımızda bir tek namazsız bırakmaması ve hepimizi tüm sevdiklerimizle birlikte gerçek manada namaz ehli olan kullarına kalmasıdır. Âmîn!


Sizlerden de ricamız, Rasûlüllâh (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)in vefat ederken en son vasiyeti olan namaz konusunu ciddiye almanız, bu eseri dikkatle okuyup amel etmeniz ve peygamberinizin yüce hatırı için herkesi bu konuda teşvik etmenizdir.


Zîra namazı terk eden birinin şerri komşularına hatta tüm dünya halkına ulaşacağı gibi, namaza başlayan birinin hayrı da her yere kavuşacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

13 - ORUÇ RİSÂLESİ

13 - ORUÇ RİSÂLESİ

15,00 TL 30,00 TL

35 - SALEVÂT-I MUZÂ'AFÂT

35 - SALEVÂT-I MUZÂ'AFÂT

7,50 TL 15,00 TL

43 - HAC VE UMRE AHKÂMI

43 - HAC VE UMRE AHKÂMI

30,00 TL 50,00 TL

36 - SEFER DUÂLARI

36 - SEFER DUÂLARI

7,50 TL 15,00 TL

Etiketler: 21 - DÎNİN DİREĞİ MÜ'MİNİN Mİ'RÂCI NAMAZ, dinindireğimümininmiracınamaz, dinindireği, mümin, namaz, cübbeli, cübbeli ahmet hoca

Son Gezdiğiniz Ürünler