Evrad-ı Behaiyye ve Hizb'ül Bahr Cep Boy Mahmud Efendi Hazretleri'nin (k.s) günlük okuduğu şekli ile Evrad-ı Behaiyye ve Hizb'ül Bahr Cep Boy Mahmud Efendi Hazretleri'nin (k.s) günlük okuduğu şekli ile Evrad-ı Behaiyye ve Hizb'ül Bahr Cep Boy Mahmud Efendi Hazretleri'nin (k.s) günlük okuduğu şekli ile Evrad-ı Behaiyye ve Hizb'ül Bahr Cep Boy Mahmud Efendi Hazretleri'nin (k.s) günlük okuduğu şekli ile

Evrad-ı Behaiyye ve Hizb'ül Bahr Cep Boy Mahmud Efendi Hazretleri'nin (k.s) günlük okuduğu şekli ile

  • 21,00 TL
  • 13,00 TL


BU NÜSHANIN ÖZELLİĞİ

Evrad-ı Behaiyye ve Hizb'ul-Bahr'a ait elinizdeki bu nüsha, Mahmud Efendi Hazretlerinin kendi el yazma nüshası esas alınarak hazırlanmış, Üstadımızın, Efendi Babamız Ali Haydar Efendiden ve diğer meşayıhtan yaptığı nakilleri de içeren özel bir nüshadır. Aynı zaman da Efendi Hazretlerimizin günlük olarak okuduğu evradını dinleyen hizmetkarı Muhammed Keskin hocaefendinin de tedkik ve tashihinden geçmiştir.

Buna binaen; Mahmud Efendi Hazretlerinin nüshasında kayıtlı olan Ali Haydar Efendiden ve diğer meşayıhtan yaptığı nakiller ayrı renk yazıyla, kendi nüshasında yazılı olduğu halde günlük okumalarında okumadığı bölümler ise daha farklı bir renk yazı ile belirtilmiştir.

OKURKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

  1. Okurken kelimeleri doğru telaffuz etmeye gayret etmeli, manasını düşünerek tedebbür üzere okunmalı.
  2. Her ne maksatla okunacak olursa olsun öncelikli niyet Allah'ın rızası olmalı.
  3. Allah-u Teala'dan talep ettiği şeyi ısrarla ve ciddiyetle talep edip, duasının kabulü hususunda yakînî bir itikad üzere olmalıdır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Sohbetler 6.Cild

Sohbetler 6.Cild

40,00 TL

Faziletli Yasin Cüzü

Faziletli Yasin Cüzü

7,50 TL 12,00 TL

Son Gezdiğiniz Ürünler