Siraç Pazarlama, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Ayrıca Kişisel türde üyeliklerde TC Kmlik numarası, Kurumsal türde üyeliklerde ise Şirket İsmi, Vergi Dairesi ve Vergi Numarası bilgileri kanuni zorunluluklara bağlı olarak talep edilmektedir. Siraç Pazarlama’da toplanan bu veriler, kampanya çalışmaları, profilinize yönelik özel promosyon ve kampanyalar sağlanmasında kullanılabilmektedir. Siraç Pazarlama Müşteri bilgileri ise ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğu olduğunda resmi makamlarla paylaşılabilmektedir.

Siparişinizi tamamlarken istenen kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şart altında tarafımızdan saklanmamaktadır. Kredi kartı ile yaptığınız işlemler 2048 bit uzunluğundaki anahtar ile şifrelenmekte ve 3D Secure sistem tarafından sms doğrulaması ile tamamlanmaktadır.

Sisteme üyeliğiniz ile ilgili girdiğiniz bilgilere dilediğiniz zaman erişebilir ve bu bilgileri değişitirebilirsiniz.

siracpazarlama.com tarafından size gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, e-posta bülten listesinden kolayca çıkabilirsiniz.